افرادی که با چای کامبوچا و لاغری (کاهش وزن) موفق بوده اند توصیه می کنند که ۴ تا ۸ اونس مصرف کنید. ۳۰ دقیقه قبل از وعده غذایی اصلی شما. گاهی توصیه می شود که یک لیوان را در صبح بخورید تا به تحریک متابولیسم کمک کند و سیستم گوارش شما را برای روز، تنظیم مجدد کند.اعتقاد بر این است که افزایش وزن در بسیاری از افراد به دلیل هضم ضعیف و ناتوانی در فرایند تغذیه موثر است. چای کامبوچا به نظر میرسد سیستم گوارش شما را به حالت سالمتر تبدیل می کند، طبق گزارش، کامبوچا به شما انرژی بیشتری می دهد، که می تواند باعث حرکت بیشتر و سوختن کالری شود. نوشیدن هر مایع قبل از غذا به شما کمک می کند تا تشنگی را که اغلب با گرسنگی اشتباه گرفته می شود خنثی کند و به شما حس بهتری ببخشد.

کامبوچا تنها حاوی ۳۰ کالری در هر فنجان است و هنگامی که طعم به دست می آید، می توان آن را با آب میوه ها یا نوشابه های گازدار را جایگزین کرد. علاوه بر این، مطالعات میدانی نشان می دهد چای می تواند کالری کاهش رژیم غذایی را تشویق کند هنگامی که شما قصد مصرف کومبوچا را دارید، قبل از غذا خوردن آن را مصرف کنید، با مصرف ۵ تا ۱۰ دقیقه قبل از غذا، ارتباط کامبوجا و لاغری را مشاهده خواهید کرد..

افرادی که به طور منظم نوشیدنی کامبوچا مصرف کردند تغییر در وزن را گزارش کرده اند. رسوبات چربی اضافی ناسالم ناپدید شد و این افراد شکل مناسبتری به دست آوردند. هیچ تحقیق علمی برای آزمایش اقدامات کامبوجا و لاغری (کاهش وزن) وجود ندارد، اگر چه نتایج قابل مشاهده است. کاهش وزن به طور طبیعی ناشی از تاثیر قابل توجه این چای در ارگانیزم شما است. هضم را بهبود می بخشد و انرژی شما را افزایش می دهد. به این معنی است که متابولیسم شما به درستی انجام می شود و غذای مصرفی به انرژی تبدیل می کند، سیستم گوارش پاک به این معنی است که به راحتی مواد مغذی را جذب می کند بدون اینکه خطر تبدیل غذا به چربی های ناسالم وجود داشته باشد.

از آنجا که کومبوچا انرژی شما را نیز افزایش می دهد، شما نیاز به فعالیت فیزیکی بیشتری خواهید داشت. بنابراین، شما بیشتر به کار کردن علاقه مند خواهید بود که بسیار مفید برای کاهش وزن است. باکتری هایی که با چای معرفی شده اند که همچنین پروبیوتیک نامیده می شوند، در روده ساکن می شوند تا مطمئن شوند که فرآیند هضم و تجزیه غذا به درستی انجام می شود. از آنجا که جذب افزایش می یابد و بدن شما به نحوی تغذیه می شود، نگرانی ناخوشایند برای غذا نیز ناپدید می شود. این دلیل اصلی است که کامبوجا (کومبوچا) برای کاهش وزن مناسب است.

کامبوچا نه یک سرکوب کننده اشتها و نه یک جایگزین غذا است. اما این ویژگی های کامبوچا (کومبوچا) باعث کاهش وزن و لاغری می شود:

۱ . اثر سم زدایی قوی. از کبد پشتیبانی می کند که در نتیجه ظرفیت بیشتری برای کار روی چربی دارد.

۲ . هضم ضعیف (سیستم گوارش ضعیف) یک دلیل رایج برای افزایش وزن است. کامبوچا به بهبود سیستم گوارش و هضم کمک می کند .

۳ . تعادل فلور روده

۴ . تنظیم اشتها (همچنین برای افراد کم وزن مفید است)، میل به غذا را کاهش می دهد.

۵ . سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد.

منبع: دکتر سپیده دلدار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *