کامبوچای مانا با بهره گیری از مواد اولیه کاملا طبیعی و بهداشتی بیش از دو سال است که نسبت به تولید و عرضه نوشیدنی کامبوچا و همچنین پرورش قارچ کامبوچا اقدام نموده است. روش تولید ما بر مبنای تولید سنتی چینی می باشد و از نظر کیفی با تولید کنندگان بزرگ کامبوچا در اروپا و کشورهایی همچون آمریکا رقابت می کند.

با کمال افتخار مدعی هستیم که این نوشیدنی را بصورت کاملا ارگانیک و طبیعی تولید کرده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهیم. برای افزایش کیفیت و کارایی موثر بر بدن، تولید کامبوچای مانا بصورت تمام سنتی و بدون استفاده از هر گونه دستگاه و مواد شیمیایی صورت می گیرد. گواه این ادعا مشتریان ما در بخش های مختلف ایران هستند که از محصولات مانا استفاده کرده و وفاداری خود را اثبات نموده اند.

ناگفته نماند که اکثر تولیدکنندگان نوشیدنی کامبوچا برای کوتاه کردن فرآیند تولید و همچنین بالا بردن سرعت تولید، این محصول را به روش سنتزی تولید می کنند که از نظر طعم و رنگ کاملا شبیه به کامبوچای طبیعی است اما طعم و رنگ آن نیز توسط طعم دهنده ها و اسانس های مختلف ایجاد شده است. پس توجه داشته باشید که این نوشیدنی را از هر جایی خریداری ننمایید. این را بدانید که هیچ ارزانی بدون حکمت نمی باشد. حتما قبل از خرید، از مرجعی که این نوشیدنی را تهیه می فرمایید تحقیق نموده و اطمینان حاصل نمائید. سپس نسبت به خرید و مصرف آن اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *